مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان، مشاوره حقوقی تلفنی تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱ ۰۹۱۲۹۴۱۳۸۲۸

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

طرح پرسش جدید:

 مرکز مشاوره حقوقی تلفنی

دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید

1 - مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص موضوعات حقوقی خانواده شامل : مهریه ، تمکین ، نفقه زوجه ، نفقه فرزند ، اجرت المثل زوجه ، حضانت فرزندان ، استرداد جهیزیه ، طلاق ، اعسار و تقسیط مهریه

 مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

شماره تماس۸۸۸۷۷۸۹۷

مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص موضوعات و موارد زیر و با تماس به شماره تلفن های  تماس۸۸۸۷۷۸۹۷  و تماس۸۸۸۷۷۸۹۷   ارائه می شود ( تماس از طریق تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد تهران ) :

2 - مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص سایر موضوعات حقوقی شامل : چک ، سفته ، مطالبه وجه ، مطالبه اجور معوقه ، تأمين خواسته ، تأمين دليل ، دستور موقت ، اعسار و تقسیط بدهی ، تخلیه اماكن مسكوني ، مطالبه ثمن معامله ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به تحويل مبيع ، گواهي انحصار وراثت ، ارث ، دستور فروش ملك مشاعي 

 
شماره تلفن مشاوره حقوقی تلفنی  تماس۸۸۸۷۷۸۹۷  و تماس۸۸۸۷۷۸۹۷  

ضرورت همفکری و مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

امروزه برای اینکه همه اشخاص بتوانند از مشاوره حقوقی مطمئن و صحیحی برخوردار شوند مؤسسات حقوقی و وکیل دادگستری مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و رایگان و حضوری و انلاین را در نظر گرفته است.

همچنین دپارتمان مشاوره حقوقی دادگان با ارائه طرح حقوقی ویژه برای تمامی اشخاص میتوانند یک تیم حقوقی قوی متشکل از وکلای دادگستری و مشاور حقوقی با تخصص های مختلف را در کنار خود داشته باشند. 

در صورتی که مسأله و مشکل حقوقیتان سنگین نیست و به صورت آنلاین و یا تلفنی امکان مشاوره حقوقی وجود دارد به شما .توصیه می‌شود که از این طریق اقدام کنید 

 اما در صورتی که مشکل و پرونده حقوقی شما پیچیدگی دارد لازم است با تعیین وقت مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری اقدام نمایید تا وقتی برایتان تنظیم شود و در وقت ملاقات با وکیل تمام مدارک و مستندات خود را همراه داشته باشید تا وکیل بتواند بهتریت مشاوره و راهکار را به شما ارائه نماید .

آیا مشاوره‌ حقوقی همواره رایگان است؟

مشاوره حقوقی تلفنی به صورت کوتاه رایگان است و در غیر این صورت رایگان نیست. برای موارد دیگر پیشنهاد می شود از مشاوره حقوقی حضوری و یا آنلاین استفاده کنید.

مشاوره حقوقی 24 ساعته شبانه روزی با وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین به صورت شبانه روزی و 24 ساعته توسط وکیل و مشاورین یا قاضی بازنشسته دادگستری ارائه می‌شود.

مرکز مشاوره حقوقی و قضایی با مشاور حقوقی رایگان و آنلاین

 مشاوره حقوقی در مرکز مشاوره حقوقی دادگان ارائه می‌شود که برای حضور در موسسه لطفا قبل از آن هماهنگی لازم را به صورت تلفنی انجام دهید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی خیلی اوقات برای پیشگیری از وقوع اختلافات احتمالی آینده می‌باشد ، که اشخاص با آینده نگری که دارند سعی دارند از بروز مشکلات آتی جلوگیری نمایند که مشاوره حقوقی تلفنی و یا حضوری با وکیل دادگستری بهترین و موثرترین اقدامی است که اشخاص لازم است در بیزینس و حرفه خود در نظر داشته باشند و مسلماً موفق ترین اشخاص در حرفه خود هستند چرا که برای کار خود ارزش قایل هستند و قبل از اینکه به مشکلی مواجه شوند چاره یابی می‌کنند و جلوی مشکل و اختلاف با حداقل هزینه می‌گیرند .

اشخاص موفق همیشه وکیل دادگستری در کنارشان قرار دارد تا در امور حقوقی به وی مشاوره حقوقی تلفنی ارائه دهد . البته باید در نظر گرفت ، به دلیل تخصصی بودن حقوق و وکالت لازم است اشخاص با مجموعه حقوقی که در زمینه‌های مختلف از جمله امور قراردادها ، خانواده و طلاق ، امور ملک و املاک و امور کیفری و حقوقی ، به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی مشاوره حقوقی ارائه می‌دهند تعامل داشته باشد . چرا که وکیل دادگستری که به شخص مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد باید به تمام نکات و مسایل آن تسلط کامل داشته باشند .

مرکز مشاوره حقوقی دادگان با تشکیل دپارتمان های حقوقی در زمینه امور بین الملل ، امور ملکی ، امور قراردادها ، امور کیفری ، امور تجاری و ثبتی ، از مجموعه بهترین وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته دادگستری در تهران تشکیل شده است که مسلط به قوانین می‌باشند که همواره در پرونده هایی که اعلام وکالت می‌کنند موفق هستند .

شماره مشاوره تلفنی وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی : ۸-۸۸۸۷۷۸۹۷-۰۲۱ آدرس دفتر وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در تهران : مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان تهران میدان ونک خیابان آفریقا ( جردن ) نرسیده به چهارراه جهان کودک برج امیرپرویز طبقه ششم واحد ۶۱

مشاور حقوقی در مرکز مشاوره

ضروریات مشاوره با مشاورین حقوقی

 • مشاور حقوقی مشاور حقوقی با تسلط کاملی که به قوانین و اصول حقوقی دارد، کلیه امور حقوقی سازمان یا شرکت ازجمله تهیه و تنظیم آیین نامه‏‌ها و دستورالعمل ها، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی، رسیدگی و پیگیری پرونده‏‌‌های حقوقی و دعاوی اداری و استخدامی، شرکت در جلسات دادرسی و دفاع از حق سازمان، ارایه مشاوره حقوقی به کارکنان در صورت لزوم، انجام امور حقوقی مربوط به مناقصه، مزایده و … را برعهده دارد.
  وظایف مشاور حقوقی تهیه متن قراردادهای شرکت یا سازمان و نظارت بر روند عقد آنها ارایه اطلاعات لازم و انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها، مزایده‏‌ها و … ارایه مشاوره‏‌‌های حقوقی به مدیران و کارکنان جمع آوری، بررسی و تنظیم اطلاعات لازم برای تهیه قوانین، اساسنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل‏‌ها و …
 • انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت‏‌ها و …( عمدتا در شرکت‏‌‌های خصوصی) جمع آوری اطلاعات لازم و استفاده از آنها برای دفاع از سازمان یا شرکت مربوطه در محاکم قضایی رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری مهارت و دانش مورد نیاز شغل مشاور حقوقی آشنایی و تسلط کامل در قوانین و امور حقوقی توانایی تصمیم گیری سریع و درست توان تجزیه و تحلیل مناسب داشتن صداقت و امانت داری رعایت عدل و انصاف( به خصوص در دعاوی بین مدیران و کارکنان) توان برقراری ارتباط مناسب و توجه به جزییات مهارت خوب در سخنوری و نوشتن و توانایی متقاعد کردن دیگران آشنایی نسبی با سایر مسایل سازمانی ازجمله امور استخدامی، مالی و …
 • تحصیلات لازم و نحوه ورود به شغل مشاور حقوقی کارشناس یا مشاور حقوقی معمولا وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها مشاوره حقوقی می‌دهند.
  مشاوره حقوقی در موارد زیر توسط وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ارایه می‌گردد :
 • مشاوره حقوقی به منظور جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی : در این خصوص اشخاص با مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری، راجع به مسایل مورد نظر خود مشاروه حقوقی می‌نمایند به عنوان مثال در خصوص معاملات، مشارکت، ازدواج و سایر موضوعات و مسایل حقوقی و یا کیفری دیگر، که هدف از این مشاوره حقوقی جلوگیری از وقوع مشکلات در آینده و آگاهی از
 • جایگاه و موقعیت حقوقی خود نسبت به طرف مقابل می‌باشد و با مشاوره حقوقی علاج واقعه را قبل از وقوع می‌نمایند.
    مشاوره حقوقی به جهت سیوال حقوقی و یا اطلاع از موضوعات حقوقی : نظر به اینکه مسایل و موضوعات حقوقی دارای تنوع و پیچیدگی‏‌‌های خاص خود هستند لذا چنانچه شخصی بخواهد از موضوع حقوقی و یا کیفری خاصی اطلاع حاصل نماید و یا سیوال حقوقی، کیفری و خانواده داشته باشد می‌تواند با وکیل دادگستری، مشاوره حقوقی داشته باشد .

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

سامانه مشاوره حقوقی رایگان تلفنی ۲۴ ساعته – مشاوره رایگان تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری مجرب و قاضی بازنشسته دادگستری :

یکی از ضرورت‌هایی که لازم است اشخاص بدان توجه نمایید داشتن مشاوره حقوقی است . در جامعه کنونی به جهت پیچیدگی روابط و تخصصی شدن دعاوی حقوقی و همچنین حساسیتی که در روابط کاری و تجاری اشخاص وجود دارد و درگیری و اختلافاتی که ممکن است بین اشخاص حقیقی و حقوقی پیش آید ضرورت مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی با وکیل دادگستری همواره احساس می‌شود .

آنچه معمول است و در اکثر شرکت هایی که در دنیا موفق هستند وجود دارد این است که شرکت دارای دایره حقوقی هستند که از مجموعه‌ای از مشاوران حقوقی و وکیل دادگستری مجرب تشکیل شده است . وجود دفتر حقوقی در شرکت باعث ایجاد آرامش برای مدیرعامل و مدیران شرکت به جهت اینکه همواره بر نحوه ی تنظیم عقود و قراردادها و صورتجلسات و تعاملات شرکت با اشخاص دیگر نظارت حقوقی دارد و در صورتی که اشکالی وجود داشته باشد نسبت به برطرف کردن آن اقدام می نماید . در‌واقع وجود مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در شرکت باعث پیشگیری از طرح دعاوی حقوقی متفاوت می‌شود .

همچنین اشخاص حقیقی نیز باید در کلیه تعاملات خود با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی داشته باشند . چرا که اشخاص به قوانین و حقوق آشنایی ندارند لذا برای پیشگیری از وقوع جرم و جنایت و برای پیشگیری از وقوع دعاوی حقوقی و اختلافات لازم است از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند .

8 نفر آنلاین
0 عضو و 8 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 7772
بازدید دیروز: 10970
بازدید کل: 9941779

25 سوال

2,286 پاسخ

18,213 دیدگاه

223,289 کاربر

مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی و آنلاین

به مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری دادگان خوش آمدید, مشاوره حقوقی آنلاین، رایگان. مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری. مرکز مشاوره حقوقی دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .

در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۸۸۸۷۷۸۹۷ مشاوره حقوقی تخصصی راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد .

مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین

وکیل خوب یا بهترین وکیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .

باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد . خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟ در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری

.ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین توسط وکیل پایه یک دادگستری در مرکز مشاوره حقوقی دادپارس انجام میشود.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین امتیازها و فواید مشاوره حقوقی رایگان و همراهی همیشگی با وکیل پایه یک دادگستری و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان به صورت ۲۴ ساعته : مرکز تخصصی مشاوره حقوقی رایگان با حضور بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری در زمینه‌های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل ایران و خارج از ایران مشاوره حقوقی رایگان ارائه می نماید تا اشخاص با همراهی و مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری بتوانند بهترین راهکار جهت حل مشکل حقوقی خود را پیدا نمایند. خیلی از موارد اشخاص بدون طرح دعوی در مراجع قضایی می‌توانند خود مشکلشان را برطرف نمایند . و این زمانی میسر است که به قانون آشنا باشند و حق و حقوق خود را بدانند . زمانی که هر شخص به حق و حقوق خود آشنا باشد در طرح دعوی نیز این مورد را در نظر می‌گیرد لذا از طرح دعاوی که نتیجه‌ای از آن حاصل نمی‌شود خودداری می‌کند و سعی می‌کند با صلح و سازش مشکل را حل نماید . بسیاری از مواردی که حقوق اشخاص زایل می‌شود به جهت این است که شناختی از قانون ندارند و از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری بهره مند نمی‌شوند که این باعث می‌شود اشخاص با طرح دعاوی ناصحیح در مراجع قضایی به حقوق خود نایل نشوند. چرا که افراد باید در طرح دعوی حقوقی در مراجع قضایی اطلاعات کاملی در مورد آیین دادرسی مدنی و آیین دادرسی کیفری داشته باشند ، اینکه بدانند طرح دعوی در کدام مرجع طرح شود و کدام مرجع صالح رسیدگی است و ….. همچنین تنظیم دادخواست و تنظیم شکواییه نیز مهمترین قسمت یک پرونده می‌باشد که حتماً یا توسط وکیل دادگستری باید انجام شود و یا اینکه با مشاوره حقوقی رایگان و یا مشاوره حقوقی حضوری یا تلفنی در مورد چگونگی تنظیم دادخواست کسب اطلاع نمایند ، چرا که طرح اشتباه دعوی و تنظیم اشتباه دادخواست یا شکواییه باعث اطاله دادرسی یا رد دعوی خواهد شد و شخص نتیجه درستی از پرونده نمی‌گیرد . لذا مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری از خدماتی است که مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان به اشخاص ارائه می‌دهد . تا بتوانند همواره وکیلی را در کنار خود داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

وجود مشاوره حقوقی برای خانواده می‌تواند در حکم بیمه خانواده در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد. انتخاب یک وکیل خوب که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه‌ای وکالت است و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل باشد میتواند بهترین راه و روش را برای خانواده‌ها ارائه نماید. وجود مؤسسه حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت رایگان و تلفنی می‌توانید با مواجه شدن با کوچک‌ترین مسایل با وکیل خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید. زمانی یک سال شما این اقدام را انجام دهید و در هر حال از مشاوره وکیل بهره ببرید منفعت و ثمرات آن را به خوبی در زندگی خود خواهید دید .


مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل چه ثمرات و نتایجی دارد ؟

بهره بردن از آگاهی‌های وکیل که با تمام قوانین و مقررات تسلط دارد همیشه برای خانواده‌ها و شرکت ها راهگشا بوده و هست .با مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی می‌توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم گیری ها را بگیرید اطلاعات حقوقی که از این مسیر بدست می‌آورید معتبر و صحیح است و مسیرساز برای شما .خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشاوره حقوقی نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد .

خیلی مواقع می‌توان از ورود به مشکل رهایی یافت تنها با پیش گیری و مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با وکیل مجرب .

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری

مشاور حقوقی با وکیل دادگستری مجرب و باسابقه در تهران


مشاور حقوقی و وکیل دادگستری به جهت اینکه با تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه تسطکاملدارد لذا می‌تواند همیار خوبی برای افراد و شرکت های تجاری و سازمانها باشد تا راهکارهای اصولی و مطمئن حقوقی را به آن‌ها بدهد تا در آینده دچار مشکل نشوند .مشاوره حقوقی در زمینه‌های امور ثبت شرکت ها تغییرات و صورتجلسات و همچنین قراردادهای داخلی و بین الملل و دعاوی شرکتها از جمله وصول مطالبات و مسایل مربوط به چک و سفته و قراردادهای کار و تأمین اجتماعی و دعاوی کارگر و کارفرما و انجام امور مربوط به مناقصات و مزایده توسط وکیل دادگستری از امور مهم و اساسی یک شرکت و یا سازمان می‌باشد که راهگشای خوبی برای آن هاست .

مشاوره تلفنی و حضوری در مرکز مشاوره حقوقی داپرس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی در موسسه حقوقی دادگان و مرکز مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیز از طریق پرسش‌و پاسخ آنلاین دریافت نکردید نیز می‌توانید با تماس با ما مشکل حقوقی خود را برطرف کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی

برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید. مشاوره حقوقی تلفنی شما اگر کوتاه باشد می‌تواند رایگان باشد در غیر این صورت هزینه آن باید پرداخت شود.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره رایگان حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان؛ پرسش‌و پاسخ‌های حقوقی که در سایت پاسخ داده می‌شود مشاوره حقوقی رایگان است. مشاوره حضوری در موسسه رایگان نیست

پرسیدن سوال حقوقی

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حضوری و تلفنی در صورت تخصصی بودن نیازمند هزینه است، هزینه مشاوره حقوقی حضوری را می‌توانید بعد از رجوع در دفتر موسسه پرداخت کنید.

مشاوره حقوقی غیر رایگان

مشاوره حقوقی خانواده

برای مشورت و پرسیدن سوال حقوقی از وکیل دادگستری در زمینه خانواده و اخذ مشاوره حقوقی خانواده با شماره تلفن مندرج در سایت تماس بگیرید و از وکیل مشاوره حقوقی بگیرید.

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی ملکی

برای پرسیدن سوالات حقوقی در زمینه ملک و املاک می‌توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس گرقته و از مشاوره حقوقی با وکیل بهره‌مند شوید.

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی وصول مطالبات

برای اخذ مشاوره در زمینه وصول مطالبات، چک و سفته و دیگر موارد مربوط به وصول مطالبات با مرکز مشاوره حقوقی تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات


25 سوال
2,286 پاسخ
18,213 دیدگاه
223,289 کاربر