مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان، مشاوره حقوقی تلفنی تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱ ۰۹۱۲۹۴۱۳۸۲۸

مشاوره حقوقی حضوری

طرح پرسش جدید:

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری

اشخاص می‌توانند با تماس با موسسه حقوقی و درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص در آن پرونده مشاوره بگیرید .و پرونده خود را به وکیل متخصص در آن زمینه بسپارید.

 فواید مشاوره حقوقی حضوری

همه ی افراد و شرکت ها و سازمانها در برقراری یک تعامل حقوقی و قراردادی و همچنین در مواجه شدن با یک مسأله و مشکل نیاز به مشاوره حقوقی حضوری دارد تا در برخورد با آن مشکل به درستی عمل کند و یا قراردادی که قصد تنظیم و امضای آن را دارد با اطمینان و آرامش قلبی آن را انجام دهد.

 خیلی از شرکت ها و سازمانها یک واحد حقوقی دارند که از وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی جهت مشاوره حقوقی و ارائه ر اهکارهای لازم متشکل شده است.

 افراد نیز همواره در زندگی خود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل دارد. زمانی که قصد تنظیم قراردادی مثلاً مشارکت در ساخت را دارد یا قصد خرید ملکی را دارد یا عدم تفاهماتی در زندگی زناشویی وجود دارد و قصد مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری امور خانواده و طلاق را دارد همه ی این‌ها اگر افراد با مشاوره حقوقی رایگان یا حضوری راهکارهای لازم را از وکیل بگیرد از خیلی از دعاوی که ممکن است دچار وی شود دوری می جوید .

آنچه باید توجه داشت به دلیل تخصصی شدن وکالت و مشاوره حقوقی لازم است افراد و اشخاص از وکلای مشاوره بگیرند که متخصص در آن زمینه و رشته باشند .

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و کسب اطلاعات حقوقی جامع  

یکی از خدمات ویژه و خاصی که مرکز مشاوره حقوقی حضوری دادگان به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌کند ، مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری است که این خدمت به این دلیل ویژه و خاص می‌باشد که مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری ارائه می‌شود که کاملاً در زمینه آن پرونده تخصص دارد و سالیان سال می‌باشد که در آن پرونده اعلام وکالت کرده و همواره موفق بوده است .

مشاوره حقوقی حضوری  با وکلای با سابقه

تمامی مجموعه وکیل دادگستری دادگان سابقه بالایی را دارند که حداقل سابقه ۱۸ سال میباشد و بعضا نیز از قضات اسبق دادگستری هستند

در برخی موارد به جهت حساسیتی که دارد ارائه مشاوره حقوقی حضوری توسط دو وکیل دادگستری صورت می‌گیرد همچنین در برخی مواقع به جهت پیچیدگی پرونده لازم است ، در جلسه دپارتمان مؤسسه مطرح شود تا بتوان راهکاری مناسب برای پرونده و رفع مشکل حقوقی آن پیدا کرد ، که خیلی مواقع اشخاصی ناامید به مرکز مشاوره حقوقی مراجعه کرده‌اند و عنوان کرده‌اند که پرونده شان راهکاری ندارد و درخواست بررسی پرونده و مشاوره می‌کنند که در اینصورت پرونده به دقت بررسی می‌شود و در جلسات دپارتمان تخصصی مورد مشورت قرار می‌گیرد . خیلی وقت‌ها پیش آمده پرونده ای که شخص از موفقیت در آن ناامید بوده است ، به موفقیت رسیده است .

لذا کسب مشاوره حقوقی جامع و کامل از وکیلی که توانمند و حرفه‌ای است بسیار مهم است .

مشاوره حقوقی حضوری

جهت تعیین حق الوکاله و انتخاب وکیل دادگستری بر چه اساسی و میزانی تعیین می شود؟

پس از اینکه با وکیل خوب و متخصص و توانمند خودمشاوره حقوقی حضوری گرفتید، لازم است قرارداد حق الوکاله نیز تنظیم شود.

باید گفت آنچه در مورد حق الوکاله وکیل دادگستری ملاک عمل است توافق وکیل و موکل بر میزان حق الوکاله است .میزان حق الوکاله با توافق طرفین می‌تواندبرابر با تعرفه های پیش‌بینی شده باشد یا کمتر از آن و یا بیشتر از آن باشد .

لذا حق الوکاله وکیل مطابق توافق بین وکیل و موکل تعیین می‌شود .و هرچه که سابقه و تجربه کاری وکیل در پرونده ها بیشتر باشد و متخصص تر در دفاع از دعاوی باشد مسلماً میزان حق الوکاله بیشتر می‌باشد .

غیر از هزینه حق الوکاله هزینه‌های دیگری هم وجود دارد که شامل هزینه‌های حق الوکاله نمی باشد همچون هزینه‌های دادرسی ، هزینه ثبت دادخواست و اوراق و هزینه کارشناسی و ...

تجربه و توانمندی گروه وکلای دادگان در قبول دعاوی و پرونده های حقوقی و کیفری چقدر می‌باشد ؟

موسسه حقوقی دادگان با دارا بودن بیش از ۳۷ وکیل دادگستری متخصص و تعداد زیادی از کارشناسان و مشاوران متبحر و با تجربه که همگی سالیان سال در حرفه وکالت نقش سازنده ای داشته‌اند و همگی جزء بهترین وکیل دادگستری تهران شناخته شده‌اند در زمینه‌های مختلف در زمینه دعاوی ملکی ، دغاوی کیفری ، خانواده و طلاق و وصول مطالبات و … می‌توانندبا قبول پرونده و دعاوی خیال موکل را آسوده کنند .و زمانی که شخصی مرکز مشاوره دادگان را به عنوان وکیل خود در پرونده معرفی می‌کند دیگر نگرانیش در پرونده مرتفع می‌شود چرا که می‌داند بهترین وکیل تهران را انتخاب کرده که پیگیری صد در صدری در پرونده دارد و باید منتظر باشد تا رأی قطعی و نهایی به نفع وی صادر شود .

مؤسسه حقوقی دادگان از گروهی از وکلای خبره تشکیل شده که می‌تواند این امید را در دل موکل زنده کند که به طور قطع به حق و حقوقش می‌رسد .

بسیاری از دعاوی و پرونده هایی که توسط اشخاص و وکلای دیگر مطرح شده و به نتیجه نرسیده و راکد و بی نتیجه مانده توسط مرکز مشاوره و گروه وکلای دادگان به راحتی و به سرعت مورد بررسی دقیق دپارتمان تخصصی قرار می‌گیرد و در نهایت به نتیجه و پیروزی منجر می‌شود .

مؤسسه حقوقی دادگان بستری را ایجاد کرده که تمام اشخاص چه در ایران و چه در خارج از ایران با مشاوره حقوقی حضوری ، رایگان و مشاوره تلفنی و یا آنلاین بتوانند در هر جا که هستند از مشاوره حقوقی مطمینی برخوردار شوند و راهکارهای مناسبی برای دعاوی و پرونده هایشان بدست آورند .

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در تهران

وکالت در لغت به معنی نماینده شخص می‌باشد و به معنی واگذار کردن است . در اصطلاح حقوق قرارداد و عقدی است که براساس آن فردی فرد دیگری را جهت انجام کاری نیابت می‌دهند . وکالت دادگستری کمی متفاوت با وکالت مدنی است . وکالت دادگستری باید توسط وکیل دادگستری که مجوز از کانون وکلای دادگستری یا مرکز مشاوران قوه قضاییه دارند باید انجام شود و وکالتنامه در برگه های مخصوص چاپی منعقد می‌شود .وکیل دادگستری گاه نایب شخص در انجام کاری در مراجع قضایی و اداری می‌شود و گاه به عنوان مشاور حقوقی به وی مشاوره حقوقی می‌دهد . در هر حال وکیل امین موکل است و باید امانتدار وی باشد .

12 نفر آنلاین
0 عضو و 12 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 7476
بازدید دیروز: 10970
بازدید کل: 9941483

25 سوال

2,286 پاسخ

18,213 دیدگاه

223,289 کاربر

مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی و آنلاین

به مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری دادگان خوش آمدید, مشاوره حقوقی آنلاین، رایگان. مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری. مرکز مشاوره حقوقی دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .

در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۸۸۸۷۷۸۹۷ مشاوره حقوقی تخصصی راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد .

مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین

وکیل خوب یا بهترین وکیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .

باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد . خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟ در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری

.ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین توسط وکیل پایه یک دادگستری در مرکز مشاوره حقوقی دادپارس انجام میشود.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین امتیازها و فواید مشاوره حقوقی رایگان و همراهی همیشگی با وکیل پایه یک دادگستری و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان به صورت ۲۴ ساعته : مرکز تخصصی مشاوره حقوقی رایگان با حضور بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری در زمینه‌های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل ایران و خارج از ایران مشاوره حقوقی رایگان ارائه می نماید تا اشخاص با همراهی و مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری بتوانند بهترین راهکار جهت حل مشکل حقوقی خود را پیدا نمایند. خیلی از موارد اشخاص بدون طرح دعوی در مراجع قضایی می‌توانند خود مشکلشان را برطرف نمایند . و این زمانی میسر است که به قانون آشنا باشند و حق و حقوق خود را بدانند . زمانی که هر شخص به حق و حقوق خود آشنا باشد در طرح دعوی نیز این مورد را در نظر می‌گیرد لذا از طرح دعاوی که نتیجه‌ای از آن حاصل نمی‌شود خودداری می‌کند و سعی می‌کند با صلح و سازش مشکل را حل نماید . بسیاری از مواردی که حقوق اشخاص زایل می‌شود به جهت این است که شناختی از قانون ندارند و از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری بهره مند نمی‌شوند که این باعث می‌شود اشخاص با طرح دعاوی ناصحیح در مراجع قضایی به حقوق خود نایل نشوند. چرا که افراد باید در طرح دعوی حقوقی در مراجع قضایی اطلاعات کاملی در مورد آیین دادرسی مدنی و آیین دادرسی کیفری داشته باشند ، اینکه بدانند طرح دعوی در کدام مرجع طرح شود و کدام مرجع صالح رسیدگی است و ….. همچنین تنظیم دادخواست و تنظیم شکواییه نیز مهمترین قسمت یک پرونده می‌باشد که حتماً یا توسط وکیل دادگستری باید انجام شود و یا اینکه با مشاوره حقوقی رایگان و یا مشاوره حقوقی حضوری یا تلفنی در مورد چگونگی تنظیم دادخواست کسب اطلاع نمایند ، چرا که طرح اشتباه دعوی و تنظیم اشتباه دادخواست یا شکواییه باعث اطاله دادرسی یا رد دعوی خواهد شد و شخص نتیجه درستی از پرونده نمی‌گیرد . لذا مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری از خدماتی است که مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان به اشخاص ارائه می‌دهد . تا بتوانند همواره وکیلی را در کنار خود داشته باشند .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

وجود مشاوره حقوقی برای خانواده می‌تواند در حکم بیمه خانواده در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد. انتخاب یک وکیل خوب که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه‌ای وکالت است و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل باشد میتواند بهترین راه و روش را برای خانواده‌ها ارائه نماید. وجود مؤسسه حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت رایگان و تلفنی می‌توانید با مواجه شدن با کوچک‌ترین مسایل با وکیل خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید. زمانی یک سال شما این اقدام را انجام دهید و در هر حال از مشاوره وکیل بهره ببرید منفعت و ثمرات آن را به خوبی در زندگی خود خواهید دید .


مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل چه ثمرات و نتایجی دارد ؟

بهره بردن از آگاهی‌های وکیل که با تمام قوانین و مقررات تسلط دارد همیشه برای خانواده‌ها و شرکت ها راهگشا بوده و هست .با مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی می‌توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم گیری ها را بگیرید اطلاعات حقوقی که از این مسیر بدست می‌آورید معتبر و صحیح است و مسیرساز برای شما .خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشاوره حقوقی نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد .

خیلی مواقع می‌توان از ورود به مشکل رهایی یافت تنها با پیش گیری و مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با وکیل مجرب .

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری

مشاور حقوقی با وکیل دادگستری مجرب و باسابقه در تهران


مشاور حقوقی و وکیل دادگستری به جهت اینکه با تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه تسطکاملدارد لذا می‌تواند همیار خوبی برای افراد و شرکت های تجاری و سازمانها باشد تا راهکارهای اصولی و مطمئن حقوقی را به آن‌ها بدهد تا در آینده دچار مشکل نشوند .مشاوره حقوقی در زمینه‌های امور ثبت شرکت ها تغییرات و صورتجلسات و همچنین قراردادهای داخلی و بین الملل و دعاوی شرکتها از جمله وصول مطالبات و مسایل مربوط به چک و سفته و قراردادهای کار و تأمین اجتماعی و دعاوی کارگر و کارفرما و انجام امور مربوط به مناقصات و مزایده توسط وکیل دادگستری از امور مهم و اساسی یک شرکت و یا سازمان می‌باشد که راهگشای خوبی برای آن هاست .

مشاوره تلفنی و حضوری در مرکز مشاوره حقوقی داپرس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی در موسسه حقوقی دادگان و مرکز مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیز از طریق پرسش‌و پاسخ آنلاین دریافت نکردید نیز می‌توانید با تماس با ما مشکل حقوقی خود را برطرف کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی

برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید. مشاوره حقوقی تلفنی شما اگر کوتاه باشد می‌تواند رایگان باشد در غیر این صورت هزینه آن باید پرداخت شود.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره رایگان حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان؛ پرسش‌و پاسخ‌های حقوقی که در سایت پاسخ داده می‌شود مشاوره حقوقی رایگان است. مشاوره حضوری در موسسه رایگان نیست

پرسیدن سوال حقوقی

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حضوری و تلفنی در صورت تخصصی بودن نیازمند هزینه است، هزینه مشاوره حقوقی حضوری را می‌توانید بعد از رجوع در دفتر موسسه پرداخت کنید.

مشاوره حقوقی غیر رایگان

مشاوره حقوقی خانواده

برای مشورت و پرسیدن سوال حقوقی از وکیل دادگستری در زمینه خانواده و اخذ مشاوره حقوقی خانواده با شماره تلفن مندرج در سایت تماس بگیرید و از وکیل مشاوره حقوقی بگیرید.

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی ملکی

برای پرسیدن سوالات حقوقی در زمینه ملک و املاک می‌توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس گرقته و از مشاوره حقوقی با وکیل بهره‌مند شوید.

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی وصول مطالبات

برای اخذ مشاوره در زمینه وصول مطالبات، چک و سفته و دیگر موارد مربوط به وصول مطالبات با مرکز مشاوره حقوقی تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات


25 سوال
2,286 پاسخ
18,213 دیدگاه
223,289 کاربر